KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7495166
nr 749 5166
Blandteknik
Georg Källkvist, solbadare, signerad 1940, motivets mått: 19x29
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:45:46
26/3 17:21:27